دیدار دکتر امینی فرد با وزیر اقتصاد

دیدار دکتر امینی فرد با وزیر اقتصاد

عصر امروز دکتر امینی فرد نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر با هدف استقرار شعب بانک ها، پرداخت تسهیلات کم بهره به متقاضیان بومی و رفع موانع و ارتقای بازارچه مرزی پیشین به اتفاق فرماندار محترم شهرستان دلگان با دکتر دژپسند وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی دیدار کردند.
امینی فرد در آغاز این دیدار با اشاره به محرومیت منطقه، بعد مسافت شهرها و روستاها، آمار بالا و ضرورت ارائه ی انواع خدمات بانکی به مردم نجیب منطقه، خواستار راه اندازی شعب بانک ها در شهرها و مراکز بخش ها شدند.
وی با ابراز گلایه از عدم پرداخت تسهیلات کم بهره به متقاضیان بومی و سرمایه گذاران بخش خصوصی، توسط برخی مدیران بانک ها، بر ضرورت پرداخت تسهیلات ناشی از سپرده های بانکی مردم استان، صرفا به متقاضیان بومی استان با رویکرد طرح های عمرانی و اشتغالزایی تاکید کردند.
نماینده حوزه انتخابیه با اشاره به مرزهای طولانی آبی و خاکی و نیاز کشور های همسایه و نظر به تولید انواع محصولات متنوع کشاورزی و صنعتی کشور بر ضرورت توسعه ی صادرات و رفع موانع و نیز ارتقای پایانه ی مرزی پیشین تاکید کردند.

وزیر محترم اقتصاد نیز ضمن خوشآمدگویی و پذیرش دعوت دکتر امینی فرد از برنامه خود جهت سفر به منطقه د آینده نزدیک و بازدید میدانی و رفع موانع و مشکلات مبتلابه منطقه خبر دادند.