پیگیری مسایل حوزه آب و فاضلاب توسط نماینده حوزه انتخابیه

نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر ظهر امروز با هدف طرح مطالبات و پیگیری مشکلات مبتلابه حوزه آب و فاضلاب به اتفاق فرماندار محترم شهرستان سرباز و بخشداران محترم دلگان و جلگه چاه هاشم با مهندس جانباز مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور دیدار کردند.

دکتر امینی فرد در این دیدار با اشاره به وضعیت نامناسب آب شرب اکثر روستاهای حوزه انتخابیه، خواستار تخصیص اعتبارات ویژه جهت تامین آب شرب بهداشتی مردم و نیز تخصیص تانکر جهت آبرسانی سیار شدند.
ایشان با ذکر اهمیت تامین منابع آبی مورد نیاز پتروشیمی ایرانشهر، بر ضرورت تامین آب مورد نیاز جهت شروع عملیات اجرایی این پروژه بزرگ تاکید کردند.
در این دیدار فرماندار و بخشداران محترم هم نسبت به ارائه گزارشی از وضعیت آب روستاهای منطقه پرداخته و خواستار رفع مشکلات موجود شدند.
در پایان مهندس جانباز حسب درخواست نماینده محترم دستورات لازم جهت تامین اعتبار و انجام مناقصه اجرای پروژه های آبرسانی مجتمع های پیشین، پشامگ و دلگان و نیز تخصیص تانکر و تامین لوله ی مورد نیاز چند روستا و تخصیص یک میلیارد تومان جهت خرید برخی اقلام مورد نیاز آبفار شهرستان دلگان خبر دادند.
همچنین مقرر شد با هدف انجام
هماهنگی جهت خرید و واردات تانکرهای آبرسان با هدف آبرسانی سیار روستاهای منطقه، با هماهنگی نماینده محترم دیداری با معاونت تعاون وزارت تعاون تنظیم گردد.
همچنین با هدف تسریع در اجرای پروژه های آب و فاضلاب استان، در اسرع وقت جلسه ای با حضور مهندس مالکی ریاست محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دکتر کرد معاونت محترم عمرانی استانداری در محل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور تشکیل گردد.
دکتر جانباز همچنین بر تضمین تامین آب مورد نیاز پتروشیمی ایرانشهر از محل اجرای فاضلاب ایرانشهر و پسآب آن تاکید و بر آمادگی سازمان جهت انجام مکاتبات و تهیه طرح های توجیهی لازم خبر دادند.