دیدار نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر با وزیر آموزش و پرورش

دیدار نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر با وزیر آموزش و پرورش

دکتر محمد نعیم امینی فرد نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر صبح امروز با هدف طرح مطالبات آموزشی حوزه انتخابیه با دکتر بطحایی وزیر محترم آموزش و پرورش در محل این وزارتخانه دیدار کرد.
رییس مجمع نمایندگان استان که مهندس درازهی نماینده محترم سراوان ایشان را همراهی می کردند، با اشاره به وضعیت نامناسب فضاها، تجهیزات آموزشی، آمار بالای بازماندگان از تحصیل و نیز کمبود شدید پرسنل مورد نیاز آموزش و پرورش استان، بر ضرورت تخصیص اعتبارات مورد نیاز جهت احداث مجتمع های آموزشی شبانه روزی، تخصیص تجهیزات آموزشی و خوابگاهی، احداث مدارس فرسوده و کپری تاکید کردند.
نماینده حوزه انتخابیه با اشاره به کمبود پرسنل مورد نیاز مناطق مختلف آموزشی مرکز و جنوب استان، بر ضرورت تخصیص سهمیه جذب ۲۰۰۰ نفری خارج از سهمیه های عادی برای استان تاکید با اشاره به طرح استفاده از نیروهای خرید خدمات آموزشی، بر ضرورت افزایش حقوق، پرداخت مطالبات معوقه، بیمه و نیز تبدیل وضعیت استخدامی این عزیزان تاکید کردند.
امینی فرد همچنین خواستار تخصیص اعتبارات ویژه جهت احداث ساختمان پردیس دانشگاه فرهنگیان ایرانشهر و نیز تخصیص کد مستقل به این واحد دانشگاهی شدند.
ایشان تنها راه برون رفت استان را از مشکلات مبتلابه موجود، استقرار ادارات کل آ.پ و نوسازی جنوب استان به مرکزیت ایرانشهر دانستند.