دیدار دکتر امینی فرد با مدیر عامل بانک کشاورزی

دیدار دکتر امینی فرد با مدیر عامل بانک کشاورزی

نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر ظهر امروز با هدف طرح و پیگیری مطالبات تخصصی بخش کشاورزی با دکتر خدارحمی مدیر عامل محترم بانک کشاورزی دیدار کرد.
امینی فرد با بیان موقعیت و وضعیت اجتماعی، اقتصادی و کشاورزی استان پهناور سیستان و بلوچستان و حوزه انتخابیه بر ضرورت ارتقای شعبه مرکزی ایرانشهر به ممتاز و نیز استقرار مدیریت شعب بانک کشاورزی جنوب استان به مرکزیت ایرانشهر حسب بعد مسافت شهرهای مرکزی و جنوبی تا مرکز استان و تولید غالب محصولات کشاورزی مردم و منابع درآمدی بانک از این منطقه تاکید کردند.
ایشان با اهمیت دانستن ارتقای نیروهای بومی در بدنه ی کارشناسی بانک، بر ضرورت توزیع عادلانه ی اعتبارات و تسهیلات بین مناطق حسب پتانسیل موجود هر شهرستان تاکید کردند.
وی با اشاره به ارتقای بسیاری از مناطق استان و نظر به آمار بالا و وجود ظرفیت مناسب کشاورزی، خواستار استقرار شعبه بانک در این مناطق شده و بر لزوم بازگرداندن امتیاز برخی شعب به حالت قبل شدند.
رییس مجمع نمایندگان استان با اشاره به خشکسالی های گسترده در منطقه و وارد آمدن خسارت جدی به گندم کاران و نخل کاران استان بر تسریع در پرداخت غرامت و خسارت به این کشاورزان با هدف ادامه فعالیت و تولید این عزیزان تاکید کرد.
دکتر خدارحمی ضمن قدردانی از حضور دکتر امینی فرد در راستای پیگیری مطالبات مردم بر استمهال سه ساله ی اقساط تسهیلات دریافتی کشاورزی و نیز بخشودگی جرایم دیرکرد تسهیلات با هدف مساعدت به کشاورزان معزز تاکید و حسب درخواست نماینده حوزه انتخابیه با اجابت دعوت ایشان جهت سفر به منطقه، پیگیری مطالبات استان را از اهم پیگیری های خود خواند.