دیدار نماینده حوزه انتخابیه با وزیر صنعت

دیدار نماینده حوزه انتخابیه با وزیر صنعت

دکتر امینی فرد ظهر امروز با هدف پیگیری مطالبات بخش صنعت، معدن و تجارت حوزه انتخابیه با دکتر شريعتمداری وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت دیدار کرد.
امینی فرد با اشاره به محرومیت منطقه، بیکاری گسترده و عدم استقرار صنایع بزرگ، بر لزوم راه اندازی صنایع متناسب با قابلیت های منطقه تاکید کردند.
ایشان ضمن قدردانی از تلاش دولت در جهت احیای مجدد کارخانه بافت بلوچ، از روند کند نوسازی آن ابراز نارضایتی کرده و خواستار رفع موانع موجود و تخصیص اعتبار مناسب در جهت تسریع در روند تکمیل و بهره‌برداری فازهای اول و دوم این واحد تولیدی شدند.
نماینده حوزه انتخابیه همچنین حسب وجود مزیت های نسبی در مناطق مختلف حوزه انتخابیه، خواستار احداث چند مگاپروژه با هدف بهره مندی از منابع طبیعی موجود، اشتغالزایی بالا و تولید شدند.
رییس مجمع نمایندگان استان همچنین با توجه به مشکلات موجود و مبتلابه شرکت ایران کولا که منجر به تعطیلی این واحد تولیدی شده است بر ورود وزیر محترم در جهت رفع موانع موجود و راه اندازی مجدد آن تاکید کردند.
امینی فرد با اشاره به مرزهای طولانی استان و پتانسیل موجود در زمینه تجارت، بر لزوم توسعه بازرگانی و مبادلات مرزی، ایجاد چند بازارچه و ارتقای بازارچه رسمی پیشین تاکید کردند.