دیدار نماینده حوزه انتخابیه با معاون وزیر کشور

دیدار نماینده حوزه انتخابیه با معاون وزیر کشور
دکتر محمد نعیم امینی فرد نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر ظهر امروز با هدف پیگیری مطالبات شهرداریها و دهیاری‌های حوزه انتخابیه با مهندس خندان دل معاون وزیر و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاری‌های کشور دیدار و گفت‌وگو کردند.
در آغاز این دیدار دکتر امینی فرد ضمن تبریک انتصاب مجدد مهندس خندان دل به عنوان ریاست سازمان بر شناخت جامع ایشان از استان اشاره و خواستار رسیدگی ویژه به مطالبات شهرداریهای حوزه انتخابیه شدند.
ایشان با اشاره به استقرار شهرداری در اکثر شهرها و به تبع آن انتظار مردم از این نهاد در جهت ارائه خدمات مناسب شهری سخن گفتند.
امینی فرد با اشاره به بیش از دو دهه خشکسالی در منطقه و عدم وجود درآمد پایدار شهرداریها بر ضرورت تامین منابع مالی و ماشین آلات مورد نیاز تاکید کردند.
در ادامه مهندس شجاعی فرماندار محترم دلگان و آقایان دینارزهی، محمدی و دامنی شهرداران محترم دلگان، فنوج و محمدان مطالبی را در خصوص وضعیت شهرداری تحت مسولیت خود سخن گفته و خواستار تخصیص ماشین آلات، مساعدت مالی و قیر مورد نیاز جهت اجرای پروژه‌های عمرانی شدند.
در پایان و پس از ارائه ی گزارش معاونین و کارشناسان سازمان از میزان کمک های سازمان، مهندس خندان دل ضمن انتقاد از حذف بخشی از منابع درآمدی سازمان در قانون بودجه مصوب سال 97، بر نگاه ویژه سازمان به استان و ارائه ی بیشترین میزان کمک در طی سالیان اخیر به دهیاریها و شهرداری‌های استان اشاره و بر آمادگی سازمان در جهت تامین قیر، ارائه تسهیلات کم بهره طرح‌های عمرانی و تامین ماشین آلات مورد نیاز شهرداریها حسب توان سازمان تاکید کردند.