دیدار نماینده ایرانشهر با معاون سازمان شهرداریها

نماینده ایرانشهر با معاون سازمان شهرداریها دیدار کرد.

دکتر امینی فرد نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر ظهر امروز با هدف پیگیری دریافت قیر، ماشین آلات و تسهیلات مورد نیاز شهرداریها و دهیاری‌های حوزه انتخابیه با مهندس رستمی معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در محل این سازمان دیدار کرد.
در این دیدار که آقای مهندس زردکوهی و سرکار خانم محمدی شهرداران بمپور و اسپکه نیز حضور داشتند، امینی فرد ضمن اهمیت مساعدت مالی و تخصیص ماشین آلات به شهرهای بمپور و اسپکه بر محرومیت تاریخی منطقه و عدم درآمد های پایدار این شهرداریها تاکید و خواستار تقویت ناوگان ماشین آلات این شهرداریها با هدف ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و درآمد زایی شدند.
مهندس رستمی در این دیدار با قدردانی از حضور نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر بر ضرورت بازگشت اعتبارات بند "واو" از محل منابع ستاد هدفمندی سازی یارانه ها و افزایش بودجه و اعتبارات سازمان شهرداریها در جهت ارائه ی کمک های مرتبط به شهرداری‌ها و دهیاریهای کشور تاکید کردند. ایشان همچنین بر اعلام آمادگی سازمان در جهت حمایت مالی از طرح‌های توجیهی شهرداریها و تصویب استانداری تاکید کردند.
مهندس رستمی بر واگذاری مجوز توزیع ماشین آلات مرتبط با دهیاریهاي استانداری‌ها خبر داده و اعلام داشتند که امور مرتبط با ماشین آلات عمرانی دهیاریها از این طریق پیگیری شود.
ايشان در این جلسه حسب تاکید نماینده محترم با تخصیص قیر، ماشین آلات و تسهیلات مورد نیاز این دو شهرداری موافقت نمودند.