دیدار نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر با سردار مویدی

نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر با سردار مویدی دیدار کرد.
دکتر محمد نعیم امینی فرد نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر عصر امروز با هدف پیگیری تداوم تحویل سهمیه سوخت کشاورزان استان و همچنین بررسی روش های توانمند سازی مرزنشینان، استقرار واحدهای تولیدی و رفع موانع تولید و مبادلات مرزی با سردار مویدی ریاست محترم ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور دیدار کردند.
امینی فرد در آغاز این دیدار ضمن تقدیر از خدمات ارزنده ی سردار مویدی، از مرزنشینان به عنوان مدافعان واقعی کشور یاد و بر ضرورت تسهیل شرایط زیست در مرزها، رونق کسب و کار و افزایش مبادلات مرزی تاکید و با اهمیت رفع موانع موجود، خواستار توجه ویژه مسولان به معیشت مرزنشینان و تسهیل شرایط کار و سرمایه‌گذاری با هدف افزایش مبادلات مرزی با کشورهای همسایه شدند.
در ادامه این جلسه آقایان بامری معاون محترم عمرانی فرمانداری دلگان ،پکیرشاهی بخشدار محترم جلگه و مهندس خالقی هر کدام بر ضرورت حل مشکل سهمیه سوخت کشاورزان تاکید کردند.
پس از آن کارشناسان ستاد هر کدام نسبت به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده پرداخته و سردار مویدی هم در پایان بر اهمیت ساماندهی و انضباط بخشی مرزها تاکید و خواستار تسریع در تعیین تکلیف چاه‌های کشاورزی از طرف وزارت نیرو شده و بر آمادگی ستاد در جهت تقویت بنیه اقتصادی مرزنشینان تاکید کردند